Intr-o zi de vara in care nici macar nu aveam aparatul la mine. Fotografie executata cu aparat de imprumut... sper ca este reusita si o sa placa.
Am creat un blog pentru a avea unde a imi da frau liber imaginatie si a expune mica mea galerie photo. in curand o sa revin si cu alte "creatii" si astept sa imi spuneti parerile voastre. Astept comentari ... mai mult sau mai putin rautacioase si instructive. Pe curand...
Se afișează postările cu eticheta flori. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta flori. Afișați toate postările
miercuri, 18 februarie 2009
O fotografie pt windows
Intr-o zi de vara in care nici macar nu aveam aparatul la mine. Fotografie executata cu aparat de imprumut... sper ca este reusita si o sa placa.
joi, 14 august 2008
Abonați-vă la:
Postări (Atom)


