Se afișează postările cu eticheta teatru absurd. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta teatru absurd. Afișați toate postările

sâmbătă, 16 mai 2009

Aisleyne Horgan isi arata sanii pe strada


Aisleyne Hogan, participanta la cateva reality show-uri din Marea Britanie, si-a inscenat un "nipple slip" de toata frumusetea pentru a atrage atentia.

Aisleyne nu e chiar ceea ce am numi o vedeta si nu are nimic remarcabil in CV... totusi, paparazzi s-au incapatanat sa ramana pe urmele ei in ultimele saptamani.

Frumoasa blodina a iesit din casa intr-un sacou, fara nimic pe dedesubt, ca sanii proaspat "aranjati" de estetician sa i se vada la orice miscare...

marți, 5 mai 2009

De unde nu e , nici Dumnezeu nu cere.


Se ia un model, dimensiuni 87-62-92 şi 1.76 metri înălţime, i se dă un microfon şi este trimisă la un eveniment să realizeze materialul vieţii ei. Oare de ce mai avea nevoie ca să îşi facă suficient curaj? Poate de un energizat cu miros parfumat de alcool. Şi gata. Fata noastră este pregătită.
Ce urmează de aici? Un interviu care a reuşit să îl scoată din pepeni pe Adrian Despot. „Bună seara domnule Adi Despot!”, aşa îşi începe „micuţa” noastră interviul. „Ce faceţi în seara asta aici? Cine a cântat înaintea dumneavoastră?”, continuă tânăra sigură pe ea. După ce rockerul îşi face datoria şi îi enumeră pe Andrei, fostul câştigător la Megastar, pe Paraziţii şi că urmează el cu trupa lui, Viţa de vie, frumoasa noastră îi pune întrebarea cheie a serii: „Şi câte trupe sunteţi în seara asta?”. De aici şi până la ieşirea nervoasă a lui Adrian nu a mai fost decât un pas.
Acesta este filmuleţul care de două zile face înconjurul adreselor de messenger şi mail. Cine este însă protagonista? Tânăra se numeşte Alexandra Avram şi a lăsat modelingul pentru televiziune. În 2006, a participat la Miss România, iar mottoul după care îşi ghidează viaţa este: „Siempre positivo, nunca negativo”. Să sperăm că o va ajuta şi după „reclama gratuită” de care se bucură acum.

miercuri, 22 aprilie 2009

Vanghelie: "Cine-s ăştia, Depeche Mode? Dacă mă supăr, nu le dau nici o autorizaţie"

Marian Vanghelie surprinde, din nou, cu vastele lui cunoştinţe. De data aceasta, s-a remarcat prin cultura sa muzicală. Cine este Depeche Mode? Cu ce se ocupă? De ce vine în România? Toate aceste chestiuni îl lasă rece pe preşedintele depeche_mode_afis_2489_m, care susţine că ar renunţa fără să stea pe gânduri la concertul acestei formaţii şi ar înlocui-o cu petreceri cu bere şi mici.

"Cine-s ăştia, Depeche Mode? Dacă mă supăr, nu le dau nici o autorizaţie. Îi bag în consiliu şi plătesc de le sar capacele", a spus Vanghelie, potrivit Cotidianul.

"Fanii lor oricum nu votează cu noi", a mai spus Marian Vanghelie. Şi pe bună dreptate, sunt slabe şansele ca electoratul lui Vanghelie să fie format din persoanele care ascultă Depeche Mode.

Veteranii electro-pop de la Depeche Mode vor concerta din nou la Bucureşti pe 16 mai în Parcul Izvor. Aceasta va fi cea de-a doua apariţie a formaţiei la Bucureşti, după concertul din iulie 2006, pe Stadionul Naţional din capitală, când s-au adunat circa 45.000 de fani. Turneul va cuprinde 28 de oraşe din 22 de ţări şi va debuta în Israel, pe 10 mai 2009.

Pentru a păstra tradiţia, pe 1 mai, PSD va organiza mai multe petreceri în aer liber cu mici şi bere. Deocamdată, membrii partidului nu au hotărât locaţia petrecerilor. Două dintre posibilele locaţii sunt Bucureşti sau Cluj, cea din urmă fiind propusă de Mircea Geoană.

"Nu s-a stabilit nimic sigur deocamdată. Dar eu o să fac, oricum, ceva în Bucureşti", a ţinut să menţioneze Vanghelie.

Antena3.ro