Am creat un blog pentru a avea unde a imi da frau liber imaginatie si a expune mica mea galerie photo. in curand o sa revin si cu alte "creatii" si astept sa imi spuneti parerile voastre. Astept comentari ... mai mult sau mai putin rautacioase si instructive. Pe curand...
Fusesem plecat. probleme de business... unul nou . . . probleme de familie... o inmormantare . . . probleme de sanatate... am fost bolnav . . . probleme.