Se afișează postările cu eticheta gheata. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta gheata. Afișați toate postările

miercuri, 18 februarie 2009

Iarna pe albie...


Iarna pe albie, pe albia unui parau de munte , am gasit o mica crapatura in gheata si am incercat sa o imortalizez. A iesit ceea ce vedeti.