Se afișează postările cu eticheta masaj erotic. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta masaj erotic. Afișați toate postările

luni, 13 aprilie 2009

Candidati in campania electorala - europarlamentare.


No ziua buna , daca tot vine Campania electorala pentru Europarlamentare vreau sa va prezint o oferta incredibila cu candidatii la un loc in Parlamentul European. Dupa declaratia Elenei Udrea de sustinere a EBA, si dupa sustinerea lui Becali de catre Vadim Tudor il asteptam pe Stolojan si pe Boc sa o sustina pe Alina Plugaru.

Elena Udrea: Eu votez cu Elena Băsescu -

Elena Băsescu şi Elena Udrea şi-au făcut imagine împărţind flori şi ciocolată în Parcul Moghioroş

Fata preşedintelui a dat autografe pe calendare cu chipul şefei de la Turism.

Ministrul Turismului, Elena Udrea, a declarat ieri pentru Gândul că va vota cu Elena Băsescu la alegerile europarlamentare de pe 7 iunie şi nu partidul al cărui secretar executiv este. ”Eu votez cu Elena Băsescu, dar votul meu se va întoarce oricum la partid pentru că Elena Băsescu se va întoarce la PD-L”, a explicat Udrea. Aceasta în condiţiile în care, în ultimele sondaje, mezina preşedintelui este cotată cu 5-6%. Democrat-liberala şi-a mai argumentat decizia prin aceea că demisia temporară a fiicei şefului statului ar reprezenta ”un gest de curaj” având în vedere ”ostilitatea mediei”.

Campanie cu Maria Dragomiroiu şi Cătălin Crişan

De altfel, candidata independentă la alegerile europarlamentare Elena Băsescu şi ministrul Turismului Elena Udrea au împărţit, ieri dimineaţă, în Parcul Moghioroş, flori, calendare şi ciocolată. Deşi campania care se apropie este pentru scrutinul la care participă şi fiica preşedintelui, beneficiara acţiunii de imagine s-a dorit a fi Elena Udrea, care ne-a precizat că a invitat-o pe fiica preşedintelui pentru a se întâlni cu electoratul din colegiul unde îşi are în prezent sediul de campanie. Ministrul a avut grijă să o promoveze pe Elena Băsescu şi prin acest eveniment desfăşurat cu ocazia Paştelui catolic şi a Floriilor ortodoxe. În jeanşi cu talie joasă, vindiac roşu şi tenişi, fiica preşedintelui a acordat doritorilor autografe, pe calendarele cu chipului ministrului Turismului.

În parc s-a aflat, ieri, şi primarul Sectorului 6, Cristian Poteraş (PD-L), dar şi tineri democrat-liberali, cu baloane portocalii. Pe o scenă amenajată special au cântat artişti de muzică pop şi populară românească, printre care Maria Dragomiroiu şi Cătălin Crişan, acesta din urmă mulţumindu-i ministrului Turismului pentru invitaţie. Udrea i-a sărit în ajutor Elenei Băsescu şi în momentul în care aceasta şi-a lansat candidatura pentru Parlamentul European. I-a oferit sediul său de campanie, pe care l-a folosit în noiembrie 2008. „Sunt convinsă că îi va purta şi ei noroc”, a declarat, atunci, Udrea. Ministrul Turismului a spus şi că va susţine financiar campania electorală a fiicei preşedintelui. „Dacă Elena Băsescu va avea nevoie de finanţarea campaniei şi îşi va deschide un cont în care să fie depuse donaţiile celor care o susţin, sigur că voi contribui şi eu cu o sumă”, a arătat, binevoitoare, Udrea.

vineri, 20 martie 2009

Eros Show 2009 se aproprie...

Pentru ca se aproprie (in aprox. 2 luni) Eros Show voi arata cateva din instantaneele de anul trecut cu comentariile aferente bine-nteles. Vor fi fotografii cu doamne si domni , vizitatori ai acestui Targ anul trecut ...deci Eros Show 2008.

sâmbătă, 28 februarie 2009

AIDA ...o altfel de perfectiune...

AIDA.DE este superb, l-am vizitat pe interior atat cat s-a putut, este urias si un lux ca in filme....nu mai am cuvinte.

miercuri, 18 februarie 2009

Targ erotic


Ma tot uitam si le urmaream, erau 4 si nu puteam sa ma hotarasc
cui sa ii fac o fotografie, le-am pozat in grup, erau mai frumoase asa,
si fantezia mi-a luat-o razna. Am luat o carte de vizita si m-am
la locatie sa vad ca totul este real. A fost... si m-am reintors de multe ori.

miercuri, 20 august 2008

tot de la workshop




continui am fost la workshop in vama veche si rezultatul il vedeti si singuri... ramane de vazut daca va si place, astept comenturi si de ce nu idei ...
am fost angajat sa fac cateva pictoriale cu frumoasele din imagini.











...

joi, 7 august 2008

am fost la workshop...




Am fost la work shop in Vama Veche, parerea mea este ca au iesit niste
"photos" excelente, nu incerc sa ma dau mare... le vom vedea si comenta in continuare...

imi veti da voi cu parerea si ...prima se numeste: Trai la comun
iar a doua

...Consolare...

vineri, 18 aprilie 2008

Nice girl


Avem o tara ... si femei ... frumoase rau.