"Noi ortodocsii suntem putini dar suntem Biserica intreaga. Noua nu ne lipseste nimic! Noi n-avem ce imprumuta de la protestanti dar nici de la catolici!"
Am creat un blog pentru a avea unde a imi da frau liber imaginatie si a expune mica mea galerie photo. in curand o sa revin si cu alte "creatii" si astept sa imi spuneti parerile voastre. Astept comentari ... mai mult sau mai putin rautacioase si instructive. Pe curand...
Se afișează postările cu eticheta soare. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta soare. Afișați toate postările
sâmbătă, 28 februarie 2009
Istorie sau credinta?
"Noi ortodocsii suntem putini dar suntem Biserica intreaga. Noua nu ne lipseste nimic! Noi n-avem ce imprumuta de la protestanti dar nici de la catolici!"
vineri, 20 februarie 2009
Un colt de rai...
miercuri, 18 februarie 2009
O fotografie pt windows
Targ erotic
miercuri, 3 decembrie 2008
New island
miercuri, 20 august 2008
joi, 14 august 2008
joi, 7 august 2008
Abonați-vă la:
Postări (Atom)

















