Se afișează postările cu eticheta la munte. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta la munte. Afișați toate postările

luni, 2 martie 2009

"Perla" Turciei, Pamukkale


"Perla" Turciei s-a bashit... si a inceput sa se innegreasca datorita faptului ca au secat cateva din izvoarele care alimentau aceasta minune naturala.
Ma asteptam ca in Romania sa se intample asta dar in Turcia? au incercat sa dreaga busuiocul cu niste conducte , dar s-a cam supt si incepe sa fie naspa. Deci intra in ciclul : Se intampla si la altii.

vineri, 20 februarie 2009

Alb - negru

acelasi colt de rai


Acelasi colt de rai dar cu un alt timp de expunere, mai mare.

Un colt de rai...


Pestera Dambovicioara, peisaje de vis ce asteapta sa le exploatezi... din punct de vedere fotografic.

miercuri, 18 februarie 2009

Iarna pe albie...


Iarna pe albie, pe albia unui parau de munte , am gasit o mica crapatura in gheata si am incercat sa o imortalizez. A iesit ceea ce vedeti.