Se afișează postările cu eticheta ortodox. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta ortodox. Afișați toate postările

sâmbătă, 28 februarie 2009

Istorie sau credinta?

"Noi ortodocsii suntem putini dar suntem Biserica intreaga. Noua nu ne lipseste nimic! Noi n-avem ce imprumuta de la protestanti dar nici de la catolici!"